Priebeh masáže


Tantra-krásny zážitok na ktorý vás pripravím zmyselnou celotelovou olejovou masážou v príjemnom prostredí. Rozmaznávať vás bude milá a usmievavá 24-ročná masérka, takže ak hladáte erotický relax bez nevery-ste na správnom mieste. Nakolko pracujem sama a nie v študiu kde sa nachádza viac masérok-nemusíte sa obávať že stretnete iného klienta, alebo masérku.
Tantra je plná jemných dotykov a prebieha pri tlmenom svetle sviečok, vonných olejov a orientalnej hudbe.

vy ležíte na velkej a pohodlnej posteli , pričom vám je po tele nanášaný nearomatický olej pomocou hladivých a nežných dotykov.

Časť masáže ste masírovaný zo zadnej časti tela, potom nasleduje masáž prednej časti, cca 15 minút pred koncom sa pokračuje masážou penisu a jeho okolia a taktiež masážou semenníkov a panvového dna.. Počas tantry som  celkom odhalená je možné sa ma dotýkať všade okrem rozkroku a taktiež masírujem mojim nahým telom na telo pre Váš jedinečný zážitok
Vítaní sú aj starší páni. Tantra je určená aj pre klientov, ktorým chýba neha a pohladenie.

Nakolko sa jedná o pravú tantru neposkytujem žiadne iné služby, takže sa nemusíte obávať o Vaše zdravie a  rizika pohl.chorob..
Mnoho klientov sa zhodlo že táto masáž je veľmi intenzívna nakoľko len ležíte, relaxujete a nemusíte vyvíjať žiadnu aktivitu.

Nebudte neverní svojej partnerke, či manželke, radšej prídite na masáž, niekedy to može byť lepšie ako sex..

 Teším sa na Vás. Eva

 

Tantra-relax pre telo,pohladenie duše-pre pánov,ktorým chýba neha a pohladenie